Popis
Tester tesnosti a úniku CO2 pod tesnením hlavy motora s adaptérmi MG04A4052 | Lincos
CO2 Detekcia úniku spaľovania. Tento nástroj je určený na kontrolu netesností medzi spaľovacím a chladiacim systémom vodou chladených motorov. S 3 adaptérmi.
Popis
Vďaka univerzálnemu adaptéru so širokým rozsahom merania (25-55 mm) môžeme kontrolovať okrem iného: osobné, nákladné, cestné ťahače, bagre, motocykle a vysokozdvižné vozíky.
Tester RELD je určený na detekciu poškodenia hlavy valcov a tesnenia spaľovacích, kvapalinou chladených motorov (benzín, nafta, LPG). Tester má rovnaký princíp fungovania a rovnakú účinnosť ako drahé testery a jeho cena je dostupná vďaka inovatívnemu spôsobu výroby.
V prípade poškodeného tesnenia pod hlavou valcov alebo samotnej hlavy valcov sa časť výfukových plynov s obsahom CO2 dostáva do chladiaceho systému. Princíp činnosti prístroja je založený na meraní obsahu CO2. Pri zvýšenom obsahu CO2 kvapalina reaguje s plynom a mení farbu. Celý proces trvá len 5 minút. Náš tester ponúka takmer 100% bezpečnosť.
Obsahuje
- Skúmavka
- Bajonetový adaptér (priemer: 40, 47, 55 mm)
- 200 ml okrúhla fľaša
- 250 ml štvorcová fľaša
Výrobok neobsahuje tekutinu!
Adaptéry
- Malé: Suzuki, Toyota, Mitsubishi
- Stredné: Suzuki, Toyota, Mitsubishi, Subaru, Peugeot, Nissan, Lexus, Mazda,
- Veľké: Ford, GM, Mercedes-Benz, Jeep
Balenie produktu